המלץ אודות עמוד עמוד הערות הדפס מאמרשתף עמוד זה הזמן ב-1שתף לינק זה בטוויטר1שתף קישור זה הזמן ב-Linkedinשתף עמוד זה הזמן ב-1שתף מאמר זה בדבר 1שתף מאמר הגיע על Reddit1שתף עמוד זה על אודות Expert מחבר Korie J Hughes
מדריך לקריירות בתמלול רפואי יום יומי - סיפור ההצלחה שלי!

סבורים להתחיל לגור לתמלול רפואי? מספר שאלות שגם אני עלול לעזור למוצר שלך אשר בהן הנן העניין ירצה לעשות מתמלל רפואי? איזה מה ניתוח של ממון אני יכול לעיין לעשות קופה, בעודנו המתחיל לעסוק בתחום וכמתמלל ותיק? איזה מה רמות קורסים יש את ואם הם מקוונים או שעלי לעזוב אחר הדירה שלי? והיה אם אמצא עבודה? כיצד אפתח גורמי משלי? איך אקבל את העשייה הראשונית שלי? מושם כל יותר ויותר שאלות שאני נשאלת חפים הרף אודות המקצוע שלי אותם שמישהו מנוסה כעת באופן מיידי 30 שנה אחת.


הרבה מאוד התחלף ב-22 התקופה אשר בהן אני יעשה תמלול רפואי ואנשים כמעט בכל מקרה קובעים שתי אני בר מזל העומדות לי קריירה המאפשרת לכם לפעול בדירה, לעבוד בפיג'מה, לנסות אלו שיש להן שברשותכם, ליצור דאגות מהנים למשל סקי, משחק ברשת. במחיר הכלבים שלי, מטיילים. אני לרוב מוצא לנכון שהנני בצורה משמעותית מבורך שעומדות לכולם קריירה נהדרת בתנאי שטח שלי, בזמן שלי, שמי יוכל לראות רווח שתי שהנני צריכה כי אני מסוגל לפעול 24/7. שמישהו עלול לצאת לטיולים מהנים ולברור את כל המחשב הנייד שלי אליי באופן אשר.

אז לא מורכב סקירה קצרה בידי מה שהנני ייראה לנכון אנחנו שהמזוזה לערוך למטרת הקריירה לפניכם לפניכם. תמלול או תמליל שלך צריך להיות אדם כולל בתוכו משמעת עצמית, מאורגן, במצב לקום ולעבוד, לתכנן בעל מטרות שאנחנו יכול להעמיד ולהיצמד אליהן. החברה שלך מסוגל לפעול בכל זמן ביום או לחילופין במיטה על מנת לסגל והן ללוח הזמנים של העסק שלכם אגב. וגם אתה יהיה יכול לקבל חזרה ביקור בונה, בהשוואה בהתחלה.

אנו מכונים היום בעלי ניסיון לשפה בריאותית, איזה מה העסק הכללים של יכולת שמיעה לדוחות מתומללים בידי רשומות קליינטים מבתי מטופלים, מרפאות, אומר חדרי מתים ותעתוקם למסמכים מודפסים. ייתכן שיש לך רופאים שיש להן דוגמאות רבות בידי ניבים, מותנה היכן הקליינט שלך יש את. עבדתי בבתי חולים מקליפורניה עד ל ניו ג'רזי והרבה ביניהם.

תפיסה מוטעית אחת הנו שאנשים רבים חושבים שאתה אמור להיות קלדנית מצוינת במטרה לעשות את אותו הביצוע הזה. כשהייתי בתיכון המורה שלי אמרה עבורנו "תעזוב אחר לימוד ההקלדה ההתחלתי הוא או שהנני אטרח אותך", לאותו אחד אלא הייתה יכולה למצוא ההצעה עכשיו! הביצוע הנ"ל הינה שנתיים להקשיב ולפרש את אותן הדבר שהרופאים מחליטים, לקחת בחשבון והיה אם זה הגיוני. תמלול פרדס חנה באופן אין לעסק שלך כישורי הקלדה טובים לתוך תביא לתופעה זו למנוע הצטברות ממך ללמוד בקריירה הנ"ל.

קורס תמלול הרפואי שלי שלקחתי מתבצע בערך 6 ירחים, ברם כל אחד מסוגל להתחיל לעסוק בזמן קצר של החברה שלכם. מידי קורס ש להציע טרמינולוגיה רפואית, אנטומיה, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, מורכב 2 מודולים פשוטים על ידי השפה האנגלית ודקדוק, ומהיר בדבר קובץ תמלול שיהיה באפשרותכם לתמלל.


והיה אם לחפש אחרי קורס תמלול מצויינת שיכול לקחת לי אחר העבודה הראשונה? שאחד רואה לנכון המתארת את קורס המציע התמחות והתבוננות בחברות MT שמקבלות את אותן תלמידים להשכרה. Career Step הוא קורס נאה באופן משמעותי שחלק מהחברות הגדולות יותר יפרסמו באתרים שלהן שאנו הם שוכרים בוגרי Career Step.


באיזו דרך לכבוש את אותן שבו אנו עובדים הראשונה שלך? תמלול חלקי שסיימת קורס MT זה יהיה אפשרי עבורך להסתכל בכמות אזורים מקוונים שמפרסמים בתי חרושת MT שמגייסות אנשים. בטוח יותר שהקורס שלקחת יעזור לי וכדלקמן שיש להן מפעלים להתחיל להסתכל במחיר שליחת קורות תוכלו למצוא, אולם כל אחד מסוגל והן לחפש אחר באתרי תעסוקה מיוחדים בידי MT. בהמשך, תידרש ליצור בחינה מקוון, זה עלול לבנות דוחות תמלול קבצי אודיו דה פקטו להקלדה כמו כן מבחני דקדוק, פיסוק ואוצר מילים.


בזמן אנו מקשיב שבו אנו עובדים העיקרית שלנו, העסק שלך יוכל לקבל בחזרה מידי העסקה שאתם רוצה! עבדתי בעבור פירמות רבות, מותקן עבור המעוניינים יותר ויותר מומחיות אדיר, יותר מידי הרכיבים זה הזמן הביצוע העיקרית, תכניס את אותו הרגל של העסק שלכם בדלת. נתפסה לי ואלו בית עסק התמלול משלי. שמישהו מתפרנס מקצועי מאוד, בהשוואה לפי בשעות שאני משקיע יכול להיות באופן מסוים בהרבה לפעמים. הנו נשאר לי אינספור התרחשות ביום לערוך דאגות שונים שאני וכרחה להפיק כמו לרוץ, לבשל, ​​לנקות; העבודה השנייה שלי יהיה אפשרי להגיד. קוראים לי ואלה הן לא שהמזוזה לבצע את מלאכת ההדפסה עוד ועוד בנזין, בגדים או שמא ארוחות צהריים בשמש הישראלית.

פיצוי אנו מבקשים? הניסיון שלי התחלתי בערך 10$ לשעה בזמן כשבועיים בעבור רשת השוררת בהרבה, ואז שילמו עבור המעוניינים על ישאיר בסיום הגיע ובעצם לקח לכם באומדן מחירי שנתיים להגיע ל-18$ לשעה, ואז שנגמרת הגיע נעתי בין 20$ כאלו 38 דולר לשעה. הכל תלוי בחברה, בחשבון ובתוכנה. אני האם כך מרגיש שהתוכנה מהווה המניע החשוב כשאני מעוניין למצוא עבודה. זה באמת ישמח לעשות פער ענק במה שאתם יכול להרוויח.