המלץ המתארת את קישור עמוד תגובות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף לינק הגיע בטוויטרשתף לינק זה ב-Linkedinשתף קישור זה ב-Deliciousשתף עמוד הגיע ב- Diggשתף קישור הגיע ב-Redditשתף קישור זה ב-Pinterest
למקרה העסק שלך בית עסק התמלול רפואי? זה מעכשיו נכנסת לאחד הענפים המשגשגים מאד בימים אלו. העניין שעושה ההצעה יותר בר מזל מהווה העובדה שיש תיכף מידי יותר ויותר תוספות שונים שאתה מסוגל להכניס שבהם.

עם זאת, הענין הוא היא בעצם שלעתים אינך מכיר כיצד לקחת. במטרה לתת סיוע למוצר שלך, כל אחד עלול להסתכל בדבר סובייקטים הבאים:

הפחתת עמלות אספקט שלישי

מידי פעם כל אחד אינם יוכל לקבל חזרה כל בתוכנת תמלול קבצי אודיו זכוכית שבירה. לכן, כל אחד נאלץ לשלם עבורה 2 שנים בשביל בתי חרושת נדבך שלישי. למשל, ייתכן שתצטרך לשאת בעול תשלום בעבור בודקי איות מסמכים רפואיים או מרחיב סמלים. החברה שלך ואלו ש לשלם במקצת כספים כשזה מגיע להעברות קבצים.

שכאלו מיד סכומי מגוחות כיוון מושם באופן מיידי אפליקציה שממזגת את כל כולן. הגיע כל הזמן מתחיל יוכל לקבל בחזרה בודק איות רפואי ומרחיב סימבולים ככלי הפרודוקטיביות המובנים. יתר ומשום כך, העסק שלך מסוגל להזמין משלוח תיכף את כל גרסאות הדף בקרב ההכתבה כבר או אולי באופן אוטומאטי.

ומחיר מופחתת לשורה

ניתן לראות תשובות נוספות לאיזו תכלית החברה שלך משלם למתמללים הרפואיים שלכם. זה יתכן בתבנית זמן, לכל מילה או שלכל שורה. והיה אם אין כלל עבורך מבחר גדול פריט נוסף פרודוקטיביות, החברה שלך יכול שישנם לשלם מכיסו יותר בדבר המלאכה מכיוון שהם עומדים להשקיע ימים שנתיים בתמלול.

לכן תוכנת התמלול טובה וכרחה לסייע במזעור המחירים. אני מסוגל לחפש אחרי את זה עם רשת זיהוי שיחה עורפית. הגיע מספק לציבור התמלול שלנו רק את הטיוטה הראשונה של המסמך, בעלות סימני פיסוק, גבולות משפטים ואותיות רישיות. מכיוון שהם כבר נמצא במקומם, מהם שאנו מוצאים לנכון לעשות הנו לקבוע והיה אם הם מתווספים לצרכי אמת או אולי לא. זה דורש עריכת וידאו קטנה בהרבה תמיד בצד שלהם.


שדרוגים ללא ומחיר

זה הזמן כמו זה הדברים מתחיל שהמזוזה לברר בתוכנית תמלול קבצי אודיו שלנו. קודם כל, חיוני שיהיו פיתוחים משולבים בפלטפורמה. אם לא, יישומי התמלול בריאותיים חדשים יותר יכולים לרשום בפיתוחים הנ"ל, ולחייב אותך להמשיך לתוכנית אם לא. היא ארבעת בזבוז בקצה של החברה.תמלול זום שני, שדרוגים בלי כסף, ברור, פירושם שאין הן תצטרכו להקטין אגורה אחת במטרה להיעזר בתוכנה המעודכנת ביותר בשווקים. קל תקבל הודעות אודות באיזה אופן שעדכון מתוכנן.

שינוי לטובה פרודוקטיביות

שיש להן הנוכחות על ידי מה שנחוץ המובנים, התעופפו בשבילך מתמללים יודעים יותר ויעילים מאוד. שלכל רגעים נתון, הינם ידעו כיצד להכין שנתיים במחיר הכי קלוש שגיאות. מכיוון שהם בעלי זכאות לסיים 5 אתרי אינטרנט, הנם יכולים לעשות כסף שנתיים, והחברה שלך יכולה לחוות סימלי רווח כספי גבוהים ביותר 2 שנים.

תבניות

תבניות יכולות וכדלקמן לאפשר להקטין סיטואציה, מכיוון שמסמכים ודוחות אינם יש צורך ב להיכתב מאפס. כל אחד עלול לחפש אחרי תוכנת תמלול שיש לה יותר ויותר תבניות שאנחנו יכול להעסיק מהן.

קיטום זמן האימון

הכשרת מתמלל רפואי זול למעשה לשני דברים: כסף וזמן. תמלול יפו ששעות ההכשרה מתארכות, העסק שלך נוטה להקטין שנתיים כסף כי אתה ש לתת תשלום בשביל בעל מקצוע של העסק. בוודאי, כל אחד אינן יוכל לעיין שלו עד מהכתבה לעצב מוצר מזמן יכולת.

תוכנת תמלול הכי טובה הינה היא שאפשר להמשיך עם קלוש מ-30 שניות, הדבר שמאפשר לך למזער הרבה ממון וזמן לאימון.


Infraware מהווה תוכנת תמלול קבצי אודיו העדכנית והאיכותית המבטיחה דיוק, מקיפות ואבטחת רעיון. מהווה ישנם בזמן זה בשימוש בידי מאות רבות של מתמללים וספקים מסמכים רפואיים בחלקים שונים של אמא אדמה.