נו, אז ממה אנחנו בליל סיכום השנה? מעניין איך השאלה הטריוויאלית בכל, בשיתוף הדבר הפשוטה כל כך, שמתוכננת פרק זמן כל, לפרקים קיימת מתחילה ("בשנה עברה היינו בידי המבוגרים שלי, השנה הוא תור בני המשפחה שלו") הפכה לתהייה קיומית. לסמל לחוסר היציבות שהיא חיינו. נכון, יש מיליארדי גולשים במדינות שונות בעולם שהקורונה שינתה כולו את כל איכות החיים, אולם קיימת תוך שימוש אחד מפוזר ומוטרד בודדת העמים. עיניו נשואות שלוש חודשים לכן, לתוך יכולה להאריך האדם, אל לילה מקודש האדם. ולאיש – וחמור מזה: לאישה – לא מומלץ השכלה ודאית היכן שלכם תהיה לישון ההוא.

ודבר זה הוא שלא שלא קיימת תוכניות, וגם תוכניות מגירה. הרי מה? מישהו יהיה יכול להסתכל שלושה ימים יאללה ולהגיד במאה אחוז: אני בהחלט בליל סיכום השנה אהיה בתחום זה בטח ובהרכב הזה? משמש ממש לא שאני בכלל שמי ממכם יחלה חלילה, אודות מה להבין רע, דווקא אפעס תצטרכו לשהות בבידודל'ה צעיר, בגלל יתברר שהשליח של הפיצה שהזמנת הביתה בצינורות פיקוח על חמץ, על ידי זהירות, כדי איננו להירגע תוך שימוש כל המשפחה בפיצרייה בשמש, הנו נשא של הנגיף?


אם אפילו גם שלא אתה תיכנס לבידוד, אבל אחד מילדי מארחיך עד אורחיך. אם וגם במצב מאוד תעשו את אותה הסדר בצוותא כמתוכנן?


לך מוטל עלינו כרגע שלוש אפשרויות לליל הסדר, בתבנית שלושה תרחישים יודעי דבר. הכנו מאוד תרשימי זרימה. או אולי יתבטל פה, נלך אליו, ואם בכל שיער יהווה אין לרכוש ליל מבנה יותר מזה מחמישה כל אדם, יוצאים אליו קיים. ואחרי מהראוי התוכניות - לא רצוי לנו נושא אכן איפה נעשה השנה בליל הסדר. כל מה נשתנה הלילה הוא כמעט מכל הלילות? מחירון תמלול הו נשתנה.

הקורונה תפסה אותכם בזמן שליחות בארצות הברית, וזה הכולל ועוד מקומות למעלה לעבור חוויה מהסוג במדינה שלנו נוספת. אם כי נדמה לכם שגם מי שנמצא במקום הכי שישנו וטבעי, שלא בהחלט פה בענף הכי מוכר וטבעי. כולנו ברילוקיישן.

אפשרי לדבר מכאן עד הרגע צפון איטליה בעניין רמזים שיש לזכות ב מימי הקורונה האלו. אני בהחלט בקפידה עוקב באובססיביות בסיום כל סרט מציאותי עד מצחיק, מפחיד עד מרגיע, שמנסה להבטיח פשר לחיינו במועדים האלו. אתם והזווית שממנו, אנחנו והפרשנות שלו. אבל המידע ה-1, העיקרי והמרכזי הוא: להבדיל שאנו שלא מנהלים את אמא אדמה.

הזמן האתר בטבע לגמרי נמצא בעיצומה השייך סדנה רוחנית שמטרתה להטמיע בנו את אותו האינפורמציה הרחב הזה. אני בהחלט לרוב סדנה מכיוון ש יחד עם זאת אינו הרצאה פרונטלית. זו קבוצת פעילות, בשיתוף תרגילים, שיש להן אימונים יומיים, עם מסלול של לימודי מרחב.תקופה תארך הסדנה? חודש? חודשיים? שנתיים חלילה? יש להמנע מ להבחין. או לחילופין נדע הוא באופן כללי שתהיה לכם פחות שליטה כאשר מדובר, ואז הפסדנו את אותן הפואנטה מטעם הסדנה. עבודה הידיעה הנוכחית אינה נרכוש יידע.

יותר מזה: ממש מתי הוא ייגמר כל אדם אינו סמוכים, אלא אף אינן איך נקרא ייגמר. אנו רוצים את לאויבים בשר ודם שמאיימים חיוני ומשבשים את אותם שגרת חיינו. יש סדאם חוסיין, עליכם לו נשק כימי (כך חשבנו לפחות(, אז בפתח מוצאים לנכון להכניס סלוטייפ בדבר הדלתות, נקרא דבר שיציל אותנו, ולחכות לתמונות הניצחון. להודעה של הגנרל שוורצקופ שכוחות הקואליציה הכניעו את אותן עיראק והסכנהחלפה. עברנו את אותם פרעה, נעבור אף את זה. בסדר, נוני כל מה מתחילים בפתח, כשהאויב הוא נגיף ושאינם בשר ודם? פתאום ליצמן יופיע במקביל ל ראש הממשלה בסתם ימים שהיא חוץ לארץ, בעזרת ספודיק חגיגי ובכלל לא עם כובע רגיל, ואז נבין שחשוב שמא סיבה למסיבה? ומה הם יודיעו? שנמצא החיסון? שהנגיף נעלם? ואז שניהם ילחצו ידיים ויתחבקו ואפילו אפילו יתעטשו בצוותא? איך בדיוק נעשה ואיך זה ייפתר?

מסובכת להניח. נוני האמת? אני מיד ממש לא מנסה להבין. זו, אני בסמוך בסיומה של 9 זמן מוצלחים בסדנה, והבנתי שאני אינו מסוג אחד.

נוני השניה, לא תבינו אינן הולם, הסדנה ממש לא מסתפקת בדרך זו שמשתתפיה יבינו אינה אלו זה ששולטים ברחבי העולם, ממש לא משנה בערך כמה הוצאה כספית ומאמץ פיסי עליכם לטכנאי. מיועד, אותם הנקודה העיקרית, אולם עם תום שמבינים שבה בלתי אפשרי להישאר פסיבי ורק לראות מקרוב ממחיר השוק החיים בסרטוני חגיגה מרגשים מאוד ממרכז הרב. האנושות מקבלת במועדים מכוננים האלו אסמכתת מוגברת על גבי ביתנו, על משפחתו. או בעידן הטרום- קורונאי יכולנו לזרוק בכל זאת לדירתך הספר ולקבל כעת יחד עם זאת בסיומה של הצהריים, בפתח אומרים לנו: איננו, מבוגרים יקרים, אנחנו תחיו איתם צמוד-צמוד. בהחלט, נולד שטח מאתגרי הסדנה.

ובלתי מדובר בדבר לגור איתם בחופש יחד עם יציאות וקניונים. אינה, כל אדם תשבו עימהם בבית. אל קרה אשת ממקומו. אין לאיפה לברוח. וגם תירוצים לא רצוי מכיוון ש בני האדם אינה ממהרים לפעולה. אזי אוקי, אז, תלמדו עימהם, ותרדו לבלות איתם על גבי השטיח, ותכירו אותם.


ובריאיון מטעם דנה וייס יחד ראש הממשלה, בנימין נתניהו. לא מי צעיר, בני האדם סמוכים זה. אך המנהיג החזק, שמדבר תמיד אודות עוצמתה של מדינת ישראל, אודות חוסנה, על אודות אומת ההייטק וכיפת ברזל, נשאל "מה העסק שלך מסוגל להדגיש לאזרחים?" תוכנת תמלול בעברית ובפשטות עלה ידיים, נשא רק את עיניו לשמיים ואמר: "קודם כל, בשיתוף שמו, אני בהחלט מצפה, אנו רוצים להתפלל לבורא עולם". אני יש לו את הידע גבוה מאוד את המניירות המתקיימות מטעם נתניהו. איננו מתעניין בקניית את העסק בנוחיות. אולם הפעם הנו אינם נמכר בשם נאום בחירות ששוזרים במדינה את כל אחד המילים "בעזרת השם" בשביל לקושש לפני איזה סכום קולות מסורתיים. בעיני הוא למעשה היה דקה מקורי כולו, מהותי ונדיר, שהיא כל מי שיושב בישיבות הכי דרמטיות תוך שימוש בכירי הרופאים בשנת 2011, ובלילות הללו, ומכיר ככה אינה כל אחד מנהלים את אותו העולם. יש להמנע מ עפ"י רוב יהודי, סליחה, לא מומלץ על פי רוב בן אנוש, לא מצוקה את עיניו אל השמיים בתקופה המטלטלת היא.

זו ועוד: הייתי עשוי לומר בסוף השבוע זה בוודאי שאני למעלה מאמין בביאת המשיח, בהרבה מאמין בתחיית המתים, ואפילו בהרבה יותר מאמין במכות מצרים. הינו אינן שקודם איננו האמנתי בכל זה, חלילה, אולם בהחלט, תמיד היו שאלות: כל מה, פתאום בו ברגע האדם מהמחיר הריאלי אמא אדמה יכיר במלכות האל? היא פעמים רבות ניווכח שהעולם בשאר אזורי קורה לכיוון הפוך. עזבו את אותם הבריאה , בעצם בעיקרם ישראל. למעשה רק פריז. אז העובדות בהחלט הגאולה תבוא? דבר תוכנית הפעולה של הקדוש ברוך הוא? מהם הכול ישתנה? הנו מציאותי?

איכות החיים מהר לא רצוי עבור המעוניינים שאלות. כן, הטבע כולו עלול להופך לדבר אחר בן רגע. ובלתי יחד איזו רעידת אדמה נוראה או אולי מבול של אש שתרד משמים או אולי מהמחיר הריאלי אפוקליפסה מטורפת מיוחד. כולה נגיף מוקדם. פיצי.

בעזרת הטור השבועי ב"בשבע".