המלץ על אודות לינק עמוד הערות הדפס מאמרשתף קישור הגיע בפייסבוקשתף קישור זה בטוויטרשתף מאמר הגיע ב-Linkedinשתף עמוד זה ב-שתף קישור זה הזמן ב- שתף קישור זה הזמן ב-שתף עמוד זה ב-

פודקאסט היא בעצם השיטה להפצת קבצים, או גם מידע (אודיו/וידאו) דרך הרשת מתוך מטרה שהקהל מסוגל להאזין אם לראות. פעמים רבות פודקאסטים מוציאים רווח מהפודקאסט מסוים על ידי באיזה אופן שמפרסמים נותנים ייצוג לתוכנית ספציפי. אולם פודקאסטים מגוונים מתקשים לתכנן הכנסות וותק בפודקאסט במהלך מודל הפרסום המסורתי.

קישור זה מעביר על 5 תירוצים לאיזו תכלית פודקאסטים רשאים לתכנן ביזנס מהפודקאסט ספציפי על ידי תמלול.

להלן 5 הסיבות המובילות לתמלל את אותה הפודקאסט של העסק שלכם ולהפיק מהאנשים תשואות


1. תמלול עלויות את אותן תמלולי הפודקאסט שלנו לזמינים למכירה. תמלול עברית את אותה הפודקאסט שלכם והפוך את הפעילות לזמין למכירה. באופן זה אנשים שמעדיפים להתקשר (מלהקשיב) יכולים לשלוח את אותו תמליל הפודקאסט של העבודה ולקרוא וש בחופשיות.

2. הפוך את מנוע החיפוש על ידי הפודקאסט שלך (Google/Yahoo/Live) לידידותי והיה גלוי יותר ברשת האינטרנט באמצעות תמלול הפודקאסטים של החברה.

3. מיליוני כאלו יודעים אנגלית, אולם אירועים אינם אנו מבינים אותה אנגלית. ההגייה האנגלית אחר בהרבה מ בחלקים יחודיים בקרב העולם; כסה צבור רחב 2 שנים על ידי שבירת מחסום המבטא, הכנס את הדבר לטקסט כך שכל אחד ברשת מכול כרגיל ברחבי אירופה מסוגל לקרוא ש.

4. אינן אנחנו בעלי זכאות להאזין/לשמוע (לקויי שמיעה) אחר הפודקאסט שלכם, לתמלל את אותם הפודקאסט של העסק שלכם ולהפוך אודותיו לזמין לכל מי שמגיע לו.

5. השתמש בתמלילים מעוצבים המוטמעים בקישורי באנרים ובחומרי שיווק מיוחדים למטרת שיווק אתרים ויצירת ביזנס מהפודקאסטים של העסק. הגיע יתכן המקור השלישי של החברה להכנסות מפרסומות חוץ פרסומת הפודקאסט המסורתית של החברה שלכם.

ב-e24 Transcription, אנו עוזרים לכמה פודקאסטים לתמלל את אותם הפודקאסט האודיו/ווידאו שלהם לכתב.