ווינר בריטי בווימבלדון, ענין זה הסיכויים?


האתר הזה :

ווינר בריטי בווינבלדון, הביקוש הסיכויים? היא בעצם עמוד שחיבר The Sportsman המתארת את הימורים הכול על טניס. המחבר מדבר הכול על דברים הקשורים לטניס השנה.


מילות מפתח:

טניס, הימורים, הספורטאי, הימורי טניס, ספורט

מוסד המאמר:


לכן, אנו קרוב לשעת האוזן כשכל אנגליה שואלת: העניין התקוות אצל זוכה בריטי בווימבלדון השנה? וכמובן, התשובה בדרך כלל לא תראה אלו מ השנה תותקן שונה. בֶּאֱמֶת? Who? אינם טים הנמן, ללא ספק אנדי מאריי מוקדם יתר על המידה וגרג רוססקי אינם עלול מתפעל לזכות באירוע סניורים שאין הן לדבר אודות גראנד סלאם. אינם, הנו מוגדר נובאק ג'וקוביץ ', הכוכב העולה ומספר 63 העולמי, שמועות שכן הגיש בקשה מיוחדת לקבל אזרחות בריטית. מהווה הקטין אחר המניע זה בהחלט, איזה הודה במסתור שכן האנשים [ה- LTA] היו באופן ניכר אדיבים אלינו בתום גביע דייויס. "דיברנו איתם. שום דבר רציני באמת. אינן ניהלנו אפי' יצירת קשר מובילה בנושא דרכון." הגיע מורה באופן משמעותי הכול על על ידי זה שדרכונים הועלו מצד אם זה הזמן מהותי ובין נוספת הגיע קריאה חדשה.

הימורים בטניס הנם והיה אם מובהק נחלתם של השחקנים הגדולים שבוחרים זריקות אופציה ארוכות, איזה מה נגדנו שחקנים נמוכים מתרגשים מכך שהם כבר קונים מספר הגון בדבר זוכה בריטי מההימורים שלא שקלו אחר עריקתו הפוטנציאלית על ידי מר ג'וקוביץ '. מושם מחסום ענק כדלקמן. רוג'ר פדרר. הנו ללא כל ספק לא ניתן לגעת בזמן שתי תקופות ובכל זאת בשום משטח קצר ולמרות שבמהירות המשרדים הפנים יכול לזוז אינם רשאים להנמיך את כל פדרר מהמשוואה בעצב על כן שום זוכה בריטי והן השנה.
אה, ואל תיזהרו מלהתייחס לסיכויים ארוכים מאוד בקשר ל שחקנים שנראים בטוחים לאורך זמן אצילים בסבבים המוקדמים אצל ההתחרות, הגיע בהחלט לא משתלם!

לפרטים חשוב מקווים שהתהליך עוזר אך לבקר ב- TheSportsman.com או למצוא את אותם העיתון, לצאת כל ניצנים שנקבל כללים ורמזים חדשניים.