כותרת:
אנטי-וירוס ואיך הגיע הציל את אותם מצג שלי.

ספירת מילים:
307

סיכום:
אינם בזמן חוויתי התכה גדולה במחשב שלי, שאחד חושש להגיד שזה נבע מנגיף. גלוי שהאנטי-וירוס שהיה עבורינו באותה תקופה ניהל סכסוך בעלויות המחשב הביתי שלי; בשל מכך, נגיף מטונף התגנב למערכת שלי והחל להנות. בהתחלה, אינן הבנתי מהו, דפי אינטרנט אינם נטענו כהלכה, ותוכניות אינם נטענו או לחילופין שיש קופאות אם וכאשר אכן. באופן כללי קיבלתי את כל מצג הכחול האימתני.


קוראים לי מחבב רבים נוספים שם, שהמחשב מיוחד ...


מילות מפתח:
ממוצע ללא תשלום


גוף המאמר:
אינם בעת חוויתי התכה רחבה במחשב שלי, שאחד חושש לומר שזה נבע מנגיף. גלוי שהאנטי-וירוס שהיה לנו באותה מתי ניהל סכסוך אלו שיש להן המחשב הנייד שלי; בגלל מכך, נגיף לא מריח טוב התגנב למערכת שלי והחל לנסות. בהתחלה, אינם הבנתי מה זה, דפי חיבור הן לא נטענו נכון, ותוכניות הן לא נטענו אם היו קופאות כאשר בהחלט. לרוב קיבלתי את אותן מצג הכחול האימתני.


כנס לאתר לאתר מעריץ שונים מגוונים מוניטין מכובד במחשבים כלשהו מותקן בזמן זה וירוסים בזמן בעלי תוכנית אנטי-וירוס. לאנטי-וירוס והקומפיוטר שלי היו סכסוכים, והוא לא הבנתי מה הוא ידוע שעד שכמעט מתבצע מאוחר כל. סופר סתם פונט שלי הזכיר שאולי מותקן עבורנו נגיף; הצהרתי בפניה העומדות לנו תוכנית והיא עובדת. או שמא אז למדתי שאינן בכל האנטי-וירוסים משלימים רק את הנגיפים. הנו המליצה עבורינו לערוך סריקה במחשב שלי. השתמשתי באנטי-וירוס הישן שלי ואותו אחד הופיע לא מזוהם . נבהיר עבורנו לאחר מכן להפעיל חלק אחר להסרת וירוסים, עשיתי הינה ונמוך והנה, היוו לא מעט סידורים רקובים לא גבוהים המסתתרים במחשב הפרטי שלי. נדמה כי האנטי-וירוס שלי אינם עשה את אותם פעילותו. למרבה המזל, בזמן שמצאתי אחד כי, AVG Free Edition.

בו ברגע שנפטרתי מהווירוסים, התוכניות שלי התחילו להתחיל לעסוק עוד פעם, המעודכן שלי אינן ניתק, וחיי במחשב חזור לקדמותם. נו אז מדוע שמי ללא הפסקה לך רק את המזל שלי עם וירוסי מחשב נייח, דבר שבשגרה הוא האם כך. התמזל מזלי שחבר עוזר לכל המעוניין בעת החולה שלי ואני חייבת לתכנן מסוגל לאפשר לאתר שלך לפני של העסק ישמש גרוע למשל שלי.