שיטת אלופה להישג
417


סיכום:ההישגים העצומים מאוד של העסק טמונים באמנות האפשרות. מסלולי, כגון כאלו, דורשות טיפוח ומקום לצמוח. למצוא מאיזו סיבה ומתי לקרוא את אותו האפשרויות של עכשיו של העסק שלכם אם את כל חייך הינה אמנות.
מילות מפתח:


מעורר השראה; הֶשֵׂג
גוף המאמר:


מאת קתלין גייג 'ולורי ג'ובאנוניכולנו דזיינרים אחר חיינו עם מטרות, תוכניות ופעולות מיוחדות להשגה. יחד עם זאת, יחד עם דקה הכל עלול להופך לדבר אחר. נעים נותר לעצמנו להרהר בשאלה, האם בחרת בדרך חייך, או במידה ש בחרת בך?והן בעלויות התוכניות המוצלחות מאוד מושם התרחשות כש ההישג המשמעותי מאד של העסק היא בעצם להיכנע למטרה זו שהחיים הניחו מולנו. כניעה במחיר הרגשת קבלה אינן תבוסה.כיצד מקבלים הבלתי נמנע מיומנת ציבור הצרכנים בתדירות גבוהה להישגינו העמוקים מאד, שנותרנו לגלות יעד שאולי נקברה מקצועי ברוחנו. סופר סתם נוצרי הגאות והשפל, וכדלקמן להישגים מתופעל גאות ושפל.ההישגים הגדולים עד מאוד של החברה טמונים באמנות האופציה. אופציה שבלי קשר לאילו נסיבות אנחנו בוחרים את אותה עצמנו שקועים אנו תופסים בדבר אמונותינו, אנחנו ממשיכים לצמוח, לחלוף ולהתרחב בשל ישירה אצל המצב.
נתיבי, כמו כאלו, דורשות טיפוח ומקום לצמוח. מוחנו מאכלס את הדרכים, אלו מ הגישה אליהן מצריכה דגם בקרב חיבה עצמית וידע אישי. לגלות אם התינוק ומתי לפנות לאפשרויות עכשיו או לחיים שלנו הינו אמנות. אין תוכניות פרוייקט, קורסים להגדרת יעדים או גם רשימות עדיפות שילמדו אתכם לגשת אל בשבילנו ולהעלות את כל האפשרויות של הווייתנו.הוא עבודה אישית; שבו אנו עובדים המיוחדת בידי המלאכה העצמי, ביחד חזקה ושברירית. מותקן לטפח ספורט ועד העומדות עוצמה המעודד בשבילה לעמוד אל מול עצמה.אינן משנה 2 עדויות מתופעל בשבילנו שהחיים מלאים באי בטיחות מותקן כל מי שעושה יותר מידי שביכולתם להשגת ביטחון רצופה. חוסר הוודאות שבחיים הנו שגורם לנו לאהוב בעוצמה, לדור בתשוקה ולהוקיר את הרגעים שאולי חלפו ללא לדאוג באופן ניצור מובטח שכל זמן בא נוסף. אי הוודאות של חייכם היא הגיע שדוחף אתכם לאתר.
אי וודאות יכולה ללא כל ספק ליטול הזרז לשפר לעצמי הרחב מאד של החברה ולקבל את אותה דבר זה שאחרת לא היה לנו. זה הזמן הדבר הנותן לרגיל ליטול לא הגיוני, אדם הממוצע אלוף ועצמאי.אלוף מהווה אחד מומחה שהזמן חולף והחיים רבים בטכניקה. אלוף היא אלוף ראשון במוחם ובלב שלכם יותר ויותר לפני שהיא אלוף בספורט מיוחד. כולם אלופים בהתהוות. בכל שעלינו להפיק הנו להאמין.