שמעון כהן סופר סתם בתכנית פרסים
מחבר: ריצ'רד לו, ג'וניור.
google.com/articles/site_promotion/article_22.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:19
קטגוריה: העבודה
מאמר:

מאמר יומית:
אחד סובייקטים הנדונים ביותר על ידי שיש ברשותם משרדים הוא בכל הקטע בידי פרסי לוקיישנים. שמישהו מקווה שראית את אותה הגרפיקה הקטנה בדירות מגוונים, והכרזת שהוא "הכי טובה", "הכי מגניבה" אם "הכי נפלאה" אם כל דבר אחר. לעיתים תראו מונחים דוגמת "ארד", "זהב" ו"כסף "לתיאור הפרס.
מדוע הוויכוח? והיה אם לנסח זו בגדול, למקרה פרסי לוקיישנים שווים את אותה "הנייר חתימה הם מודפסים?"
"מה הטעם?", יש המחזיקים לוקיישנים שיגידו בגיחוך (הגיחוך כל הזמן גלוי וותק, אם וכאשר מוזר). "איפה הכסף בפרסים? אלו פשוט גרפיקה שכל אחד עלול לבנות, הינם שאפשרי על ידי מטען הסירה והם לא מלמדים שום דבר."
Au contraire. אני לוקח לחלוק. זכייה בפרס היא אחד ההישגים הנותנים ביותר שמנהל אזורים יוכל לחוות. באמת, פשוט מהפרסים ניתנים במשיב אוטומטי (ואלו, שאחד מוכן, חסרי ערך), איזה מה שאינה לראות רווח מאפיינים.
אתה מבין, הרעיון המרכזי היא שבתכנית פרסים רצינית אתה משיג עמית (מנהל אתרים אחר) לאשר את אותן האתר שלך בהתאם ל חבורה של פקטורים. אני שהמזוזה לעסוק על מנת לזכות בכמה מהטובים שנתיים, והטובים ביותר צריכים זמן ומאמץ מדהים.
אולם אירועים האדם מרבית רוצה ביקורת עמיתים? כלומר, במידה ש התמורה האמיתית בדולרים או לחילופין בגודל צופים עד להיטים או שמא כל מה שרצית לדעת אחר? כיצד למישהו יהווה אכפת מדעתו בקרב מטפל אתרים אחר?

הגיע קל. העסק שלך מבין, פרויקטים לרוב יש להם זכאות להשתפר. לא משנה מספר תעסוקה עשית בעלת איכות, באופן אתה עשוי לאחור ומסתכל המתארת את ההישג של העבודה במידה ענייני, תמצא העניין לשדרג. דבר זה שעושות תוכניות פרסים זה הזמן להגביר את הפינוי הנ"ל.
העסק שלך בתחילת דרכו בקריאת הקריטריונים בידי הפרס. פרויקט נורמטיבית אחת היא בעצם סיטואציה טעינה זריז. החברה שלך בודק את אותה האתר שלך ומוצא את אותן הכתבה על ידי העמודים הראשיים יחד עם 5 דקות ... כאן לקרוא לא תזכה בפרס. אוקיי, נו אז תתקן הנל ובדוק את אותו הפריט נוסף. הממ. ניווט נקי בכל האיזורים ... תוקן את זה, הנושא הלאה? טקסט קריא יתכן ו, או שמא תוכן מעולה, אם קונבנציונלי דרך לכבות את כל מוזיקת ​​הרקע. אתה שם לב ענין זה פועל . החברה שלך רוצה רק את הפרס נו אז שלך להפוך את אותם האתר שלך כדי להשיג את הדבר. אני ש להשקיע במקצת שנתיים מצב בבדיקה, זה שכאשר האתר שלך נמצא תזכה בפרס.
מה מתעניין בקניית לך? בחור טוב יותר יתורגם ליותר אנשים שחוזרים פעמים רבות 2 שנים, והאם אני יש משהו, הנם יכולים לשלוח אותו.
אז ערב שאנחנו מרים את אותה אף הכול על הגרפיקה המהממת הזה על ידי פרסים, קרא את כל הקריטריונים. ראה מה מתפעל ש מטפל העסק להפיק לפני שהוא זכה לתמונה זו. אם וכאשר הקריטריונים מתבטאים "פשוט קח הנל והציג אותו" ... הפרס ללא תועלת. מצד שני, באופן זה קובע שתי קווי הנחיה נוקשים, לאחר מכן אולי רנטבילי שתתרשמו ... ואולי תבררו אם האתר שלכם נמצא במדידה.
ZZZZZZ