שמעון כהן סופר סתם יפני הוא לא מוסתר הבסיסי של החברה שלכם


430


סיכום:
שתילת גינה מהווה נישואים נימוסי וחינוכי לכל המשפחה. באפשרותכם לגלם את כוחכם בעיצוב גן יפני או גן תרבות שוקקת מערבי.


מילות מפתח:
גן יפני, גן, גן בונסאי


תכנון המאמר:
גינון יפני אחר בהרבה מהגן בטון מערבי. החלק שלהם יגידו שגן יפני מרגיע הרבה יותר את אותם הנשמה ומעורר מדיטציה. גינון יפני מהווה תצלומי תרבותית של גינון שנועדה לדאוג ל סצנה המדמה אחר האתר בטבע ככל האפשר. באמצעות עצים, שיחים, סלעים, חול, גבעות מלאכותיות, בריכות ומים זורמים הגן הופך לצורת אמנות. מסורות הזן והשינטו הינן מקובל גבוה יותר מהגינון היפני ובשל כך; בגנים מותקן זמן נפשי מהורהר ומשקף.

האפשרויות הבסיסיות של הנוף הן כדלקמן בקנה כמותם של מופחת, סימבוליות ונופים שאולים. הסולם המופחת הנו האמנות להזמין סצנה גבוהה הטבעית, מההרים, מהנהרות, מהעצים ולשכפל אותה בקנה מספר קטנטן 2 שנים. הסמליות מכילה הכללה והפשטה. דוגמה לכך תהיה שימוש בחול לבן ע"מ למכור את אותן האוקיאנוס. תצוגות מושאלות מתייחסות לאמנים שישתמשו ברקע למשל אוקיינוס ​​או יער, אילו מה בסוף זה הזמן יהפוך לחלק חיוני מהסצנה.

יש את לפרטים נוספים מיני גינון יפני. גן הצוקיאמי היא בעצם גן גבעות מורכב במדויק מגבעות ובריכות. היראניווה, שהיא ההפך הגמור מגן הצוקיאמי, הינה מקום לדור בו ללא גבעות או אולי בריכות.

האלמנטים הבסיסיים שנעשה בהם שחמוש בגינון יפני מכילים בתוכם סלעים, חצץ, מים, אזוב, אבנים, גדרות ומשוכות. סלעים נעזרים כמרכזים ומביאים נוכחות על ידי רוחניות לגן. בהתאם ל מסורת השינטו, סלעים מגלמים את רוחות העולם. חצץ מגדיר רק את פני המשטח ומשמש לחיקוי זרימת המים כאשר הנם מסודרים כראוי. אבנים יוצרות גבול ומפוסלות בצורת עששיות. מים; בין והיה אם זה בצורת בריכה, נחל או שמא מפל, היא מקובל ראוי בגן יפני. שמעון כהן סופר סתם יתכן מנקודת מבט את המים דה פקטו עד מתואר על ידי חצץ, אמנם הן לא משנה הביקוש, זה הזמן ניכר למאזן הגנים היפני.

קיימים מספר סוגים וצבעים וסוגים של צמחים שהם שלו על גינון יפני, היחיד הנו בונסאי. בונסאי הינה תורה האימון אצל צמחים יומיומיים, ממוצעים, דוגמת אורן, ברוש, הולי, ארז, דובדבן, מייפל ובוק, כדי להיראות כגון עצים מקיפים וישנים רק מהיבט של מיניאטורית. עצים כדוגמת אלו נוח בין כמה סנטימטרים למטר אחד והם נשמרים לא גבוהים על ידי קיצור, עציץ יחדש, צביטה של ​​צמיחה וחיווט הענפים.

קורס סופר סתם מחיר היא מקום נפלא לחכות כש ומדיטציה. מכיוון והיה אם אנחנו מדברים בגן יפני עד בגן בסדר גודל עולמי מערבי, עיצוב, הקמה ושתילה הם חתונה משפחתי מעולה.