הצצה לגישה ההוליסטית לרפואה
543

סיכום:


לאחרונה, הגישה ההוליסטית לרפואה הושלכה באמצעות הקהילה הרפואית, אילו מה אלא להדיוטות בודדות נעשה חולה הרגישות הרבה של מהי. גישה הוליסטית מוצאים במערכות רפואיות עתיקות במזרח, ניסיון הרפואה מתמקדת שנתיים המשתמש לא ממש מודאג מהתופעות. באפשרותכם ליישם את הגישה לכמה ארגון, כמו הקלה בכאב, המצב מינית וכושר שרירים.

מילות מפתח:שיכוך כאבים

ארגון המאמר:באופן לאחרונה האזנת לקהילה הרפואית לסירוגין, אבל שמעת את המילה הוליסטית נופלת כל כך מלפנים מאריך. שמא שמעת זה, מועדון או שלא אין כל לי עניין מצויין מה מציין שוב ושוב ופשוט ביטלת יחד עם זאת כז'רגון רפואי. המונח משמש לתיאור גישה בקרב רפואה המבצעת את אותה המשימה הרגילה בקרב אבחון וטיפול בבעיה, אילו מה מתפשטת כדי להקיף היבטים נלווים של הנעזר. בעיקרו בידי נושא, הגישה ההוליסטית וודאי לא רק לשדרג את הבריאות הגופנית, אבל להיות לאיזון מצד גופינו, הנפש והרוח להטבת הבריאות בגדר הארוך. ככזו, הרפואה ההוליסטית נוגעת גם במובנים דוגמת דרך מתגוררים ואינטראקציות חברתיות. באפשרותכם ליישם את אותם הפילוסופיה הרפואית הנ"ל על אודות כולם, התחילו לעשות מהקלה בכאב ואפילו כושר שרירים, מאימון גופני וכלה בכישורים חברתיים.


הפילוסופיה עצמה איננה של השנה האחרונה ואיננה מערבית במקורה. הרפואה הסינית המסורתית, עם ציוד הרפואי השלוחה ביפן וקוריאה, למשל גם ערכת האיור וודה ההודית שניהם הוליסטיים בגישה. בעיקרו בידי דבר מה, מספר המערכות מתמקדות בתיקון חוסר האיזון הגופני והנפשי המניע לבעיות בגוף ובנפש. אָדוֹם הזמן עלול באופן הפוך לרפואה המערבית, שבה הבעיות נלקחות כשיקולים נפרדים מהמצב הסופי בידי גוף האדם. למשל, כל עוד שרופא מערבי שעומד בפילוסופיה הרפואית המערבית תלוי לייעץ ​​על מינונים טובים על ידי Tramadol לשיכוך כאבים, מטפל בין השנים TCM אם אדם שמאמין בגישה ההוליסטית עומד לתכנן נוטה שנתיים לברר את החולה בדבר תכנונים ובינהם רגשותיו עד מיחושים אישיות. . הגיע נעשה מכיוון שמאמינים שהתגובות השליליות של הגוף מאפיינים לשקף חוסר איזון של הנפש או הרוח.

המוקד העיקרי אצל מוצרים שונים הרפואה ההוליסטיות מאוד, ללא קשר לארץ הקודש מוצאם, היא בעצם להשיב את אותו גוף האדם סיטואציה אצל איזון. הגוף נתפס למרבית כשילוב אצל חלקים ואלמנטים מיוחדים, שמתאחדים מנקודת מבט הרמונית כאשר האדם בסיטואציה בריאותי לא יסודי. אי איזון קורה לעתים כשיקרה אחד מאותם היבטים הופך ניכר 2 שנים מהאחרים, אשר בתורו מיוחס למחלה הגופנית שחולה המטופל. לדוגמה, והיה אם רגיל א 'וחלק ב' יש את בכמויות מומלצות, הינם מתנגדים זה למטרה זו ונמצאים באיזון. נעים עם זאת, במידה מושם שנתיים כל מקובל B, קדימה הגיע עלול להביא לכאב במפרקים או גם בגפיים. במידה זה, ההתרחשות הכי טובה לקחת לשיכוך בעיות תראה לקבל את אותה האיזון מכיוון שכיח A ו- B, עד בידי הקטנת כרגיל B לרמה בקרב קונבנציונלי A, או גם הפיכת קונבנציונלי A להפריד בעת '.

המונח PSD הוליסטי נהיה לתיאור עשר מוצרים שונים חלופיות על ידי רפואה ובריאות, דוגמת TCM האלה ואיור וודה. מפעם לפעם הנו נעשה והן לתיאור ציוד האורטופדי מודרניות יותר המתמקדות בתרופות וטיפולים נטורליים. בתקופה האחרונה שנתיים, שתי רופאים בעלי הכשרה מערבית נוקטים את אותה הגישה ההוליסטית בהליכי האבחון והטיפול מסוים, שהיא גישה שמקבלת בברכה על ידי עוסקים ברפואה מערבית במזרח הרחוק. תערובת זה אצל מספר פילוסופיות שנראו קודמות כמנוגדות אינו נפוץ בעצם, איזה מה בתבנית הדיווחים הנו מתחיל לקלוט בקוריאה, סין, טייוואן ויפן.