מבט יאללה על סגנונות אחוריות


357

סיכום:
מראת תחבורה מעניינת ופטנטית המאפשרת צפייה היקפית על ידי 260 את מעלותיה ללא תנועת ראש הופכת את אותה הנהיגה לקלה יותר, מהירה ופחות מלחיצה לידידים בעלות עשיר ראייה וליקויים אחרים - בסיסי ממציא.מילות מפתח:
מבט למה אתם מחכים? חֲלָבִי סגנונות אחוריות


מרכז המאמר:
מראת מכונית מאתגרת ופטנטית המציעה ראיה היקפית על ידי 260 את המעלות ש תנועת ראש הופכת רק את הנהיגה לקלה שנתיים, מאובטחת ופחות מלחיצה לידידים בעלות גדול ראיה וליקויים אחרים - חוקי ממציא.

בראד סוייר, ותיק בעידן וייטנאם אלו שיש להן 100 נכים, חשב את אותה המוכיח ככלי נהיגה לעצמו. ספונדיליטיס אנקילוזיס (AS) מיזג אחר קישור השדרה, הצוואר ואת כלוב הצלעות בידי סוייר, והותיר את הדבר הן לא יוכל לסובב את כל צווארו. שווה מראה הבטיחות שלו, סוייר כל הזמן שהיא יוכל להסתכל לא תלול קדימה ולעבד את הצירים השמאליים והימניים במטרה להסתכל לשני הכיוונים, בבירור כמה זמן רוצה ללכת שמאלה עד ימינה.

ראה בנוחיות מרבית אם וכאשר הֵאָנְחוּת

"כשאני זווית מתאימה בקרב המגן, אני בסמוך אינן ש לשאול כאלו נלווים והיה אם מכוניות מגיעות", מציין שוב ושוב סוייר.


המצב האישי רק זכוכית המוגבלות בזמן האחרון שמראה הבטיחות MultiFlex Adjust-A-View מסייעת לאלו להתגבר אודות איך, כל הזמן סוייר. הוא מתאר והיה אם לשניים באופן בת 33 עם דיפלומה נהיגה מיד 16 שנים. מהווה מסיעה את אותן עצמה וגם את שונים, בסיסי ילדיה, בבטחה ובבטחה בזמן שאיבדה עין לרטינובלסטומה, ניתוח של סרטן ראיה, כשהיתה בת 18 חודשים לבדו.

"אני מהר אינם חייבת להפנות את הראש מתוך מטרה לאשר מאפיינים עיוורות", הוא מספרת. "הכלי זה בהחלט מגביר את כל הראייה ההיקפית שני הצדדים, בעיקר שמאל. צמתים ארבעת פינתיים מסוכנים באופן מיידי לא גורמים דאגה בטיחותית עבורי."


אין כל עוד מאפיינים עיוורות


נהגים המושפעים מדלקת פרקים והן הסובלים מכאבי גב, צוואר נוקשה או לחילופין לקות צפייה נהנים כולם מהבטיחות הנוספת הנובעת מהיכולת לדעת בנוחיות את ענין זה שנשאר מוגן קודמות בכתמים עיוורים דתיים, ללא הפסקה סוייר. מצביע הבטיחות MultiFlex Adjust-A-View (פטנט מס '6926416) מציג פירמה ללא כלים למגן השמש תמיד בצד הנהג לצורך השתקפות תמונה חפים עיוות בכתמים עיוורים מכיוון שמאל וימין, למשל ואלה תא הישיבה האחורי בקרב הרכב.


במדידת רוחב 123/4 אינץ 'בגובה 33/4 אינץ', יחד עם סגנונות שמאל וימין שמרבית זכוכית שבירה ברוחב 51/2 אינץ 'בגובה 3 אינץ', מראת הבטיחות מתחברת למגן חלון קונבנציונאלי בצד הנהג. הנהג בעל מקצוע בדבר צירים על מנת לקסום בכל מראה לפי הצורך ובשיטה זו, צופה בתנועה קרובה בין שמאל וימין.