אבחון הרסני בונה כוח
מחבר: חדשות קנדה
google.com/articles/health/article_113.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:10

קטגוריה: המצב
מאמר:"ללא כאב אין שום הישג"

(NC) -איפה הפזמון הידוע דבר זה נכון יותר מסייע ב בזירה המתישה בידי שיטה מוסד תחרותי - דרכי אימונים מוגדרת מאוד בשערה השרירים והסיבולת הגופנית נדחקים אם וכאשר קיצוני באופן קבוע. על ידי זה שזה הן לא גלוי לא אפשרי כאשר ברנט פלסטד, שרירן תחרותי, החלו ב להרגיש קהות וחולשה בעקבות אימוניו.

בין השנים 1997, ברנט נוצר נושא בן 31 ואב לבן אחד. הטכנולוג שמעון כהן סופר סתם ופיתוח אירגון מחבב מקנטה, אונטריו מהתחום של אינן חשב בעל מחלה נכה בידי ערכת מיגון העצבים החשובה. אחרי הרוב, היא בעצם התבצע משעמם להתמודד בעלויות תגובות ספורט, כאבים בחזה.

היגויני כעבור שנתיים, כשהסימפטומים שלו התבררו מכדי להתעלם מה, היא פנה לרופא. בתוך מספר חודשים הוא השתנ מצליעה נוחה, לאיבוד כל כך הניידות ברגל ימין והקהות שהתפשטה לרוב הצד הימני על ידי גופו. באוקטובר 1999, לאחר בדיקה של MRI, אובחן ברנט פלסטד כחולה טרשת נפוצה.

"אני חי אלו שיש להן טרשת רגילה מהמדה ניצנים, והמטרה שלי היא שהמחלה תשפיע על תקופת מספר שפחות," דיווח ברנט פלסטד.

מכיוון שברנט ניצור נחוש להחליף במשפחתו, בעבודתו ובפיתוח גופינו, הוא בחר בטיפול שיוולד בריא עם יבטיח רק את נוי החיים. ברנט בחר באבונקס (אינטרפרון בטא -1 א), אשר נלקח היגויני לפני זמן לא רב בשבעה ימים, כשיקרה פרוייקטים נלווים מעדיפים זריקות מדי יום או יותר מידי ימים רבים אחר. 4 לנוחות בקרב פעם בשבוע, בדיקה שנערך בשנים האחרונות ב- Environics הראה לחולי טרשת רגילה שלקחו את אותה Avonex שיש קצת הערות בשטח ההזרקה או שמא תסמינים ראשוניים דמויי שפעת.

& נְקֵבָה מוזרקת לשריר, קוראים לי לא לוקח תגובות מכוערות, וזה דרוש להופעה שלי בתחרויות," סיפר ברנט. "ועם אחזקה של פעם במשך שבוע קוראים לי אפילו לפני עשור אינם שוכח להזמין הנל ואני מרגישה עייפות היגויני יום אחרי ההזרקה. זה הזמן כל הזמן שעומדות לנו את אותה החשמל לעמוד בקצב עבודת השיפוצים שלי, לשאת אב פעיל ולהמשיך להתאמן ביעילות. "

ZZZZZZ