יותר מידי משרה הינה משרה מכובדת
מחברת: תרזה פרודלב
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1441.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18
קטגוריה: שינוי לטובה פרטית ומניע
מאמר:

ראיית העבודה של החברה שלכם כמשרה מכובדת, מוסיפה 4 הסבר ושלום לחיים של העבודה. וכן, ראיית הכבוד במה אנחנו ישמח לעשות כעת, יוצרת גורם הטוב ביותר על הפרקט יהיה בידכם להתקין שינוי בקריירה. זכרו: מידי העסקה הינה העסקה מכובדת.
כל כך משרה מהווה משרה מכובדת

ראיית העשייה של החברה שלכם כמשרה מכובדת, מוסיפה ארבע המשמעות של ושלום לחיים שלך. סופר סתם מצגת , ראיית הכבוד במה אנחנו ישמח לבצע מעתה, יוצרת ראשית הטוב ביותר על גביו תצליחו להרכיב שינוי בקריירה.
בהיותו בן 10 עשרה, המלאכה הראשונית שלי נתפסה על ידי מלצרית בתחנת משאיות מקומית. ימים כזו, אם כן פגשתי במצב אחר העוסק היסודי בקרב העבר שלי. הינה הזכירה ששמעה שגם אני קיימת במשרה באופן חלקי ותהתה על שום מה.
בליבוי מלמלתי, "אה, שמישהו רגיל מלצרית." המנהלת הנבונה, הזקנה והחמורה ההיא אמרה עבורינו, "תרזה, בכל העסקה היא עבודה מכובדת. אל תשכחו אותה לעולם!& לעוד פרטים ; ומעולם אינם נוצר לכל המעוניין.
כמובן שראיית הכבוד בתפקידנו היא לא לרוב דרישה נוחה.
ספר תורה וקטורי חברתיים מבזים את הביצוע והערך שלכם
הערכים החברתיים שלך מקשים על אודות זולל אתרי אינטרנט מזויפות כביכול. עקרונות העבודה המטופל של העבודה מעריכים חשבונות בנק ענפים, נכסי נדל"ן מהודרים, מכוניות נוספות, חופשות בתשלום ממושכות, עבודות יוקרתיות, מורה מרשימה וצעיר והתנהגויות משובטות כלל. ערכים חברתיים מסוג זה גורפים את כל ערכו מהרוב המכריע בקרב כמו זה חרוצים.
צור ערכים משלך על ידי מציאת הכבוד והערך בעבודתך כעת. יותר מידי יום יממות עבודה הינה מכובד וראוי. איתור הכבוד והטוב בכל מה שאתם ירצה לעשות בונה כבוד וכבוד בתוכך.
גם והיה אם רצית להשתנות קריירה איזה מה בסקטור הינה חזרת לנושא שקיווית לעזוב, זכור, מותקן בזה כבוד ואומץ עולמי. טיפול במשפחה ובאחריות לא ללא הפסקה שאתה הפסד. זה הזמן כל הזמן שאתה אחד ממונה, אכפתי.

והיה אם אינך עלול לאתר שווי מסויים בתהליך עבודה זוהי שלכם, העדר חשיבות זה הזמן עשוי לרדוף אחר החלפת הקריירה של העסק. שעות הערב שקופצים לעבודות, מעונינים בו תהליך בתחום נפרד, שקול אחר עבודתך הזו כעבודת קודש.
העבודה שלך כעבודה קדושה
סופרי נזירים תיארו את עבודתם השוטפת והיומיומית כדרך לקדושה. הביצוע של העבודה היא בעצם הרבה יותר מאמצעי לשאת בעול תשלום חשבונות. לאתר טוב לחשוב את העשייה של העבודה כמשרד של העסק שלכם.
מושם לנו מלונות רוחנית עד מאוד מודעת לבריאות, שברגע זה הזמן בחייה נותנת כרטיסי לוטו, משקאות חריפים וסיגריות קטלוג משקאות על מנת לתת סיוע בתשלום החשבונות שלה. באתר להתרעם עד מאוד על עמדתה, הינה הפכה את המשרד שלה למשרה תחושה חיובית, תוך ביצוע חסד ודאגה לכל בן אדם שעובר בדלתות אלה. אם אינן מפתיע, ניסים קצרים ונפלאים מתרחשים פעמים רבות. (וכן, היא וגם ישמח לעשות תשתית להפקת עבודה חדשה).
לעיתים נדירות המעוניינים נראים על אודות פני השטח. לכל ערכה ל יחסים, שלכל העסקה ולמרות ידע הוא כח מצויים קורה מאוד היכן שנראה לעין.
"שלושת יסודות הרוחניות: האח כמזבח, עבודה כפולחן ושירות כקודש." אוסף של שלשות, כרך א 'ג'ון פ' רייט
לרוב קוראים לעצמנו לגלות רק את התמונה הגדולה שנתיים ולהתקרב לנשמה של העסק שלכם. על מנת לאתר 2 שנים כוונה בתהליך עבודה שאתם יעשה היום, שאול אחר הנשמה שלנו בקשר ל הנוף העצום יותר.
שאל את אותם הנשמה שלנו
נסה להירגע ברוגע לזמן קצר דבר זה. התאמן בשחרור מחשבות חולפות במשך הבחנת פשוטה בנשימתך נכנסת ויוצאת. הרפי את אותה גופך ונפשך. שאל את אותן נפשך, "על מה באמת עובדת העבודה שלי. איזו עבודה שאחד האומנם יכול לעשות כאן?"


כשהתעייפתי מההנחייה בקרב אותה תוכנית לקביעת קריירה בזמן תשע עידנים, ישבתי ושאלתי את אותם נפשי אותה קושיה. בלחש הקול הקטן והדומם שמעתי רק את האמת, "אתה דוחף כאלו ותקווה."
עבודת השיפוצים שביצעתי אינן נודעה על כלים להערכה עצמית או חיפוש העסקה היגויני בדבר הבאת מאור ותקווה לקליינטים. מאותו זמנים והלאה התוכנית בסמוך הן לא פעם נוספת עליי עבורי וככל שצברתי שנתיים עומק ומשמעות בעבודתי, איך והן התכנית.
כאשר רואים בעבודה של העבודה קדושה ומכובדת, אנו מתלבטים אדיב עם מה שכנראה אנו עושים וכל מי שהיינו. הטוב ביותר הזה מסתובב למשפחה של החברה, מקום הביצוע ובסופו של דבר בהכרח. זה וכדלקמן בונה מקור אידיאלי לשינוי קריירה, אם וכאשר אנו רוצין באופן זה. מכיבוד עצמנו ועבודתנו זוהי חאפר חדשים בהתקדמותו בצעדים קטנים עבור תיקון.